Türkiye'nin yeni nesil E-Ticaret Sitesi

| | |

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kaç Lira?
Güncel hayatımızda birbirimize ya da kendimize sorduğumuz en çok kullandığımız kelimedir bu. Elimize geçen bir ürünün, aklımızda almayı düşündüğümüz bir aletin, bir nesnenin merak ettiğimiz en öncelikli sorudur. Biz de bu sitemizde ihtiyacınız olan bir şeyin ya da merak ettiğiniz bir ürünün fiyatına cevap vermek için hazırladık bu siteyi.

Alışıla gelmiş standart Pazar yerlerinin aksine Türk insanın alışveriş yaparken ihtiyacı olan satın alma ve satış yapma şeklini göze alarak tasarladık her şeyi. Önce merak edilen "Kaç Lira" sorusuna yanıt bulduk,  üstüne üstlük sonra alışveriş yaparken bizim olmazsa olmazımız pazarlık yapabilmeniz için iş ortaklarının iletişim bilgilerini açık ve net sunarak sağladık. Kaç lira olduğunu merak ettiğiniz ürün için aynı zamanda pazarlık yapmak için indirim de isteyebileceksiniz.

Kaç lira nın en büyük özelliği lokasyonlu olması. Yani çevrenizdeki bayileri, satış yerlerini, bireysel iş ortalarını size sunuyoruz. İstanbul da otururken Kayseri’den bir satıcının sattığı ürünü sunmuyoruz size. Yaşadığınız yerde almak istediğiniz ürünün asıl bayileri/satıcıları iş ortakları ile buluşturuyoruz sizleri. Bu size hem satışta güvence hem de yaşadığınız yerdeki esnafın kazanmasına yardımcı oluyorsunuz böylelikle. Yaşadığınız yerdeki iş ortağı ile buluştuğunuz için isterseniz birebir ürünü görme şansı elde ediyorsunuz. Görmenize ihtiyaç yoksa güvenle evinize teslimini sağlıyorsunuz. İş ortağı içinde müşterisiyle temasını sağlayıp birebir satış imkanı sunuyoruz. Alışılmış pazar yerlerinde bir fiyat vardır ve sizi o fiyattan satın almaya yönlendirir. Bir de o fiyatların üzerindeki komisyonlar, yüksek kargo bedelleri, kayıplar da cabası. Biz hem müşterinin bu yüklerini ortadan kaldırıyoruz hem de İş ortağı üzerinde uygun fiyata ürün satarken ki yüklerinden kurtarıp size net fiyat sunmasını sağlıyoruz. Kısaca kaclira.com.tr hem alıcı hem İş ortağı için doğal, az maliyetli ve güncel bir satın alama ve satış sitesi oluyor.
Kaç lira da gerçek alıcılar ve satıcılar vardır. Yaşadığınız yerdeki İş ortaklarının size sunduğu imkanlara ulaşma imkanınız vardır. Onay sürecinden sonra arada bir aracı olmadan birebir görüşme tanışma imkanı vardır. Kaç lira size alışık olmadığınız Pazar yerlerinde ki satış yöntemiyle uygun fiyatlı ürünleri temin etmeyi sunuyor. Nasıl mı?
1. Kaç lira da lokasyonlu (belkide 1 sokak ötenizde olup hiçbir zaman farkına varamadığınız satıcı ile sizi buluşturur) satış vardır. Alıcılar ile İş ortakları aynı lokasyondadır. Ulaşılması kolay İş ortaklarla iş yaparsınız ve bu sizi alışveriş yaparken yormaz.
2. Kaç lira da komisyon, yüksek bedelli kargo maliyetleri ek ücretler yoktur. Tamamen onay sürecinden sonra tüm ödeme dahil alışverişinizi İş ortağı ile yaparsınız. Kaç lira alıcıdan para tahsil etmez. Alıcı ödemesini İş ortağına direk yapar.
3. Kaç lira da müşteriler ne alacaklarını, nasıl almak istediklerini, ne ile ödemek istediklerini kendileri karar verirler. Kısaca kaç lirada hiç bir şey size dayatılmaz. Satın alma şartlarını müşteri kendi belirler. İş ortağı içinde hangi ürünü satacağına, nasıl göndereceğine, ne ile ödeme alacağına kendi karar verir ve müşteriye ürününü buna göre sunar. Kaç lira da süprizler sadece fiyatlarda olur.
4. Kaç lira da müşteriler “pazarlık sünnettir” mantığını tam olarak da uygular. İletişim bilgileri belli olan İş ortaklarına kolayca arayıp ulaşabilir, pazarlığınızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bu şekilde de müşterinin alışveriş duygularına tamamen hitap etmiş oluyoruz.
5. Kaç lira da rezervasyonlu satış vardır. Rezervasyonlu satış demek, örnek olarak ayın 15 inde maaş alıyorsunuz ancak uygun fiyatı ayın 2 sinde yakalıyorsunuz. Eğer İş ortağı "rezervasyonlu satış" yapabilirim demiş ise o ürünü alacağınız 20 güne kadar %10 bedel önden ödeyerek ürün yada hizmeti rezerv edebilirsiniz. İş ortağı da o ürünü sizin adınıza muhafaza eder ve teslim tarihinde size ulaştırır. Eğer koşullar sizin o ürünü 20 gün sonunda almanıza imkan vermediyse başta ödemiş olduğunuz bedel İş ortağına ürünün “rezerv bedeli” olarak kalır ve size geri ödenmez. Diğer taraftan İş ortağı belirlenen teslim tarihinde size ürünü teslim etmezse Kaç lira size ürünü aynı bedel ile temin eder, eğer arada fiyat farkı varsa bu farkı size ürünü söz verdiği halde yerine getirmeyen İş ortağına rücu eder. Yani Kaç Lira da süprizler sadece fiyatlarda. Onun haricinde süprizlere yer verilmemektedir.
6. İş ortaklarının pazar yerlerinde bir türlü satamadıkları ürünleri vardır. Bunlar müşteriden dönen ürünler, mağazasında teşhir açıp hiç kullanılmamış ürünler, kargoya verip kargoda ambalajı hasarlanmış ürünler. Bu tip ürünler sıfır kullanılmamış ancak bir şekilde ambalaj kusurundan satılamayan, İş ortağı içinde yük olan ürünlerdir. Pazar yerlerinde kullanılmış ürün zannedilip satın alınmayan ya da tereddütle bakılan ürünlerdir. Kaç lira da bu ürünleri de uygun fiyata bulabilirsiniz. Hem İş ortağının ürünü nakit e çevirmesine imkan sağlıyoruz, hem müşterinin çok uygun fiyata sıfır ürün almasına yardımcı oluyoruz. Kısaca Kaç Lira da herkes kazanıyor.

Daha bu yazılanlardan daha fazlası sitemizin içinde. Göreceğiniz gibi Kaç lira size alışıla gelmiş olduğunuz pazar yeri anlayışından çok farklı bir satın alma ve satış imkanı sunuyor. 

Böyle bir site yaptığımız ve size hizmet verdiğimiz için biz mutluyuz. Sizlerde vermiş olduğumuz yeni pazar yeri anlayışımızdan, işleyişimizde ve sorunsuz alışverişinizde hem müşteri hem satıcı olarak memnun kalacaksınız.

Unutmayın. Sihirli cümle. KAÇ LİRA?

Lütfen
Bekleyiniz